Showing posts with label Makeup. Show all posts
Showing posts with label Makeup. Show all posts

Monday, January 14, 2013

Monday Morning Melancholy + mała zapowiedź niespodzianki :)

Mój aparat niestety jest już nie do odratowania, więc przychodzę do Was dzisiaj z kolejną sesją.
Sesja zrealizowana z moimi ulubionymi fotografami - Olą i Rafałem z Karamell Studio, zdolną stylistką Martą i przepiękną modelką Natalią z agencji Hook. Pierwsza część sesji zrealizowana została w sosnowieckiej Pogoń Cafe, którą serdecznie polecam (piękny wystrój i pyszna kawa) :) Później przenieśliśmy się do studia. Cała sesja ukazała się w 5 numerze Shot Magazine.

Stylizacja miała być zwiewna, kobieca i delikatna, dlatego też w makijażu postawiłam na pudrowe róże na powiekach i delikatnie muśnięte błyszczykiem usta. W drugiej części postawiłam na nieco mocniejsze brązowo-złote połączenie.
Mam nadzieję, że Wam się spodoba :)









 A jak Wam się podobają takie delikatne, zwiewne i kobiece stylizacje? Dajcie znać w komentarzach :)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A teraz mała zapowiedź :) Razem ze znajomą wizażystką Vnesią postanowiłyśmy przygotować dla Was niespodziankę :) Żeby nie zapeszyć nie powiem Wam co to, ale dowiecie się już niedługo. Wielkie plany już są, a w czwartek ruszamy z realizacją, a więc wypatrujcie nowego postu w następnym tygodniu :) Na pewno Wam się spodoba :)

Do zobaczenia i buziaki :)



Tuesday, December 18, 2012

Shine on me

Hej hej :)
Mój aparat niestety nadal się psuje, więc przychodzę do Was z kolejną sesją.
Sama sesja została zrealizowana już we wrześniu, ale światło dzienne ujrzała dopiero 2 tygodnie temu za sprawą publikacji w Papercut Magazine.
Zamysłem stylizacji było skupienie się głównie na biżuterii.
Makijaż to typowy smoky eyes, długie rzęsy i neutralne usta z lekkim połyskiem. Elegancka klasyka, idealny na wyjścia (np na sylwestra).
Całą sesję można obejrzeć można obejrzeć tutaj.






A Wy co myślicie o takiej stylizacji? Podoba Wam się taka elegancka biżuteria?



Monday, November 26, 2012

Lavender Loverdose

Hej, hej :)
Dzisiaj chciałabym Wam zaprezentować sesję zdjęciową zrealizowaną w lipcu, która była również moją pierwszą publikacją. Sesja ukazała się w internetowym wydaniu magazynu Shot (numer 2) pod tytułem "Lavender Loverdose". (Cały numer do obejrzenia tutaj)
Inspiracją była upiorna nimfa wodna i lawenda, chociaż upiornie wcale nie wyszło :) Niektórzy twierdzą, że przez wianek modelka podobna jest do Lany del Ray. Nie taki był zamysł, ale rzeczywiście to trochę podobnie wyszło :)
Zdjęciami zajęli się moi ulubieni fotografowie: Ola i Rafał z Karamell Studio, pozowała śliczna Ania, a wianek i całą stylizację przygotowała Marta. Ja dopełniłam całość makijażem. :)

Zapraszam do oglądania :)
Po kliknięciu oczywiście dostępne większe wersje :)





I jak Wam się podoba? Lubicie takie kwiatowe stylizacje? :)



Wednesday, November 14, 2012

Tons citriques

Hej hej :)
Dzisiaj przychodzę do Was z mega kolorowym makijażem, czyli takim jaki lubię najbardziej :)Jakiś czas temu zakupiłam paletkę z MAP-u, numer T23 w cytrusowych kolorach i postanowiłam zmalować coś używając wszystkich 5 cieni z danej paletki i oto co mi wyszło. Wybaczcie mi zdjęcia, ale niestety były robione przy sztucznym świetle.
A za jakiś czas zamieszczę recenzję i swatche wyżej wymienionych cieni, więc wypatrujcie :)

Oczy:
MAP T23
Tusz Pierre Arthes
Biała kredka na linię wodną oka
Twarz: 
Dermacol jako korektor
podkład Wibo Lovely
Usta:
błyszczyk Glazel
Brwi: 
cień Inglot

Konturowania, brązera i różu niestety w tym świetle nie widać :(

Mam nadzieję, że Wam się spodoba :)




A Wy? Lubicie takie kolorowe, papuzie makijaże? :)



Wednesday, October 31, 2012

Kilka zdjęć z sesji

Hej hej :)
Dzisiaj chciałabym Wam pokazać kilka moich prac z sesji zdjęciowych, w których uczestniczyłam. Niektóre makijaże są trochę starsze, inne nowsze, ale mam nadzieję, że i te i te Wam się spodobają :)
Oczywiście większe wersje zdjęć są dostępne po kliknięciu :)







I jak? Któryś przypadł Wam do gustu?



Thursday, October 25, 2012

Burned face

Strzeżcie się potworów! Halloween nadchodzi!
Moja wczorajsza zabawa z halloweenowymi lookami :) To było moje pierwsze podejście do takiej przypalonej twarzy.
Czego użyłam?
Kleju do rzęs, trochę waty, czerwonej szminki, czarnego, brązowego i fioletowego cienia do powiek i odrobiny bezbarwnego błyszczyka.
Mam nadzieję, że Wam się spodoba :)