Friday, September 6, 2013

Sesja z Karoliną Hennig + nowy aparat :)

Hej! :)
Ostatnio miałam przyjemność przygotowywać do sesji Karolinę Hennig z 2 edycji Top Model. Przyjechała do nas aż z drugiego końca Polski i mimo, że musieliśmy się trochę spieszyć, aby mogła zdążyć na pociąg powrotny cała sesja przebiegła w bardzo wesołej i spokojnej atmosferze :)

Zdjęcia wykonali moi ulubieni fotografowie: Ola i Rafał z Karamell Studio, fryzura jest dziełem Moniki, stroje pochodzą z kolekcji Adriana Kurowskiego, a makijaż popełniłam ja :)

Tutaj kilka zdjęć do podglądu, a cały edytorial pt.: Nekromantic do zobaczenia tutaj: http://www.designscene.net/2013/09/nekromantic-aleksandra-kozub-rafal-kwasniak.html

Oko to po prostu ciemne smoky, które nieco ożywiłam najpiękniejszym fioletowym cieniem jaki ostatnio widziałam :D W zależności od światła przechodzi od ciemnego, brudnego różu przez bordo, do pięknego błyszczącego fioletu (czego niestety nie jestem w stanie uchwycić tak ładnie na zdjęciu).


Na ustach bardzo jasny nudziak, odrobina rozświetlacza nad ustami, na czole i w okolicach nosa i mocno wykonturowana twarz.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

A teraz trochę z innej beczki: jako, że poprzedni aparat po tysiącu napraw nadal miał problemy z poprawnym (a właściwie to z jakimkolwiek) działaniem, wreszcie zdecydowałam się na zakup nowego! :) 

Czyli już za niedługo zacznę wrzucać tu przeróżne makijaże (nie tylko te z sesji), swatche, recenzje itp :) Pierwszy wpis planuję wrzucić już w nowym tygodniu :) Najpierw muszę nauczyć się go obsługiwać ;p

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dajcie znać czy podoba się Wam sesja i do zobaczenia w następnym tygodniu :) 2 comments:

  1. Sesja podoba mi się niesamowicie, no ale nie od dziś wiem, że Ty i Karamell Studio to duet, który jest skazany na sukces :D

    ReplyDelete